OTO EKSPERTİZ HİZMETLERİMİZ
Yanal Kayma Testi
Fren Testi
Dyno Testi
Diagnostik Testi
Motor Testi
Mekanik Testi
Süspansiyon Testi
Araç Beyin Testi
Kaporta Boya Testi

Neden Otonom Oto Ekspertiz?

Otonom Oto Ekspertiz; müşterilerine en doğru hizmeti verebilmek amacı ile son teknolojik makine ve sistemler kullanılarak sektördeki en bilgili ve güvenilir ustalarla çalışmaktadır. Kalite standartlarından asla ödün vermeyen Otonom Oto Ekspertiz ile araç ekspertizinizi güvenle yaptırabilirsiniz. İkinci el araç alım satımlarında aracınızı detaylı şekilde analiz ederek, sonuçları raporlayıp sizlere teslim etmekteyiz.

Oto ekspertiz muayenesi sırasında dileyen müşterilerimiz; üst kat lobimizde dinlenebilir, bar bölümümüzdeki ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Çalışma Stilimiz
Sektöründe En Deneyimli Ustalarımız
Kalite Standartlarının Üstünde
Güvenilir Sonuçlar
Bağımsız & Tarafsız Hizmet Anlayışı
Güleryüzlü Çalışanlar
100% Müşteri Memnuniyeti
Lobi & Bar Hizmeti

Neden Oto Ekspertiz Yaptırmalıyım?

İkinci el araç alımlarında, daha sonra yaşanacak herhangi bir sorunu önlemek ve satın alacağınız araç hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak amacı ile aracınızı mutlaka bir oto ekspertize göstermelisiniz. Kulaktan dolma bilgilere inanmak yerine, aracınızı deneyimli ustalar ve teknolojik aletlere bırakarak güvenilir sonuçlar elde edebilirsiniz. Boyasız, hasarsız, temiz araç diye belirtilen birçok aracın aslında öyle olmadığı ve kusurlu olduğu ekspertiz sonucu ortaya çıkmaktadır.

Araba satmak da en az almak kadar önemli, bu nedenle aracınızı satmadan kapsamlı bir araç ekspertiz muayenesi yaptırmanızı ve muayene sonuçlarına göre eksiklerinizi tamamlamanızı öneririz.Ekspertiz yaptırdığınızda aracınızdaki bütün eksikleri öğrenmiş olursunuz. Böylece, eksikleri tamamlayıp aracınızı değerinde satar ve zarar etmezsiniz. Alıcıya bir güven sağlayıp aracınızı bildiğinizi iddia ettiğinizde sonrasında çıkacak olan eksiklerden mahcup olmazsınız. Aracınız hakkında yeterli bilgiye sahip olursanız alıcıya fiyat konusunda fırsat vermez, ve sorun yaşamazsınız.

Otonom Oto Ekspertiz olarak, sektöründe deneyimli ustalarımız ile en doğru sonuçlara ulaşacağınızı garanti ediyoruz. Muayene sonucu, ekspertiz talebinde bulunan müşterilerimize ekspertiz raporu verilerek çıkan sonuçlar paylaşılacaktır.

Misyonumuz

Otonom Oto Ekspertiz, sektörünün en güvenilir, en kaliteli ve profesyonel hizmet veren ekspertiz firması olmayı kendine misyon edinmiştir. İkinci el araç alım satımında müşterilerine güven aşılayıp, onların memnuniyetini kazanmak birincil amacımızdır.

Vizyonumuz

Otonom Oto Ekspertiz olarak vizyonumuz müşterilerimize daha erişilebilir olma amacı ile şubelerimizin sayısını arttırarak Türkiye’nin dört bir yanında sizlere kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaktır.

Otonom Oto Ekspertiz

Araç hakkında detaylı analiz yaparak, araç hakkında her detayı öğrenebileceğiniz oto ekspertiz hizmetlerimiz ile emin ellerde araç alım&satım gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Ekspertiz ile İlgili
Sıkça Sorulan Sorular

Oto Ekspertiz Nedir?

Ekspertiz; bilir kişi incelemesi ve tetkik anlamına gelmektedir. Herhangi bir konuda detaylı bilgi ve donanıma sahip olan uzmanların yaptığı çalışmaya ekspertiz adı verilmektedir. Oto Ekspertiz ise araçlarla ilgili her konuda geniş bilgi, deneyim ve donanıma sahip olan eksperlerin, araç hakkında merak edilen her bilgiye teknolojik cihazlar kullanarak ulaşması anlamına gelmektedir. Özellikle ikinci el araç alım ve satımlarında araç hakkında merak edilen araçların detaylı analizi yapılmaktadır. Aracınızın motor, mekanik, fren sistemi,  yol tutuşu, boya ve kaportası gibi birçok özelliği detaylı şekilde analiz edilip, eksiklikler tespit edilmektedir. Araçlar en ince ayrıntısına kadar tespit edilip, araç hakkında edinilen bilgiler doğrultusunda satın alıp almama konusunda kararınızı kesinleştirebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Testi Yaptırmadan Araç Alabilir miyim?

Oto Ekspertiz Testi sonucunda araç hakkında detaylı analiz ile aracın her türlü eksiğini öğrenir. Sorunlu olan aksamlarını satıcı ile aranızda anlaşıp yaptırabilirsiniz. Böylece ileride karşınıza çıkacak sorunların önüne geçmiş olacaksınız.  Bayandan temiz, Hasar Kayıtsız, Motoru sorunsuz gibi size söylenen kulaktan dolma bilgilere inanmak yerine deneyimli eksperlerimizin analizleri sonucu araç hakkında net bilgilere sahip olacaksınız. Hasar kaydı yaptırılmadan sanayi içinde muayene olmuş araçların aslında söylenildiği gibi temiz olmadığını öğrenebilirsiniz.

Araç Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Araç alımlarında aracınızın servis ağının yaygın olup olmadığı önemli bir olgudur. Aracınız arızalandığında servise ulaşılabilir olmanız size zamandan kazandıracaktır. Aracınızın yedek parçaları anında tedarik edilebilir mi veya size sıkıntı yaşatır mı bunu araştırmalısınız.  Ve tabi ki aracınızı satmak istediğinizde hemen satılabilir mi, ülkenizde büyük bir pazar payına sahip mi, fiyat performansı nasıl olur bu bilgilere dikkat etmenizde fayda var.

Oto Ekspertiz Sırasında Test Sürüşüne Katılabilir miyim?

Önceden belirtmeniz durumunda katılım gerçekleştirebilirsiniz. Fakat sadece alıcı veya satıcı tek başına test sürüşüne katılamamaktadır. Şeffaflık ilkemiz gereği alıcı ve satıcı birlikte test sürüşüne katılabilir.

2. El Araç Alımında Ekspertiz Raporu Garantisi Sağlıyor musunuz?

Ekspertiz işlemi sonrasında ekspertiz talebinde bulunan kişiye yazılı bir rapor sunulmaktadır. Rapor, aracınız hakkında detaylı bir analiz içerir. Aracınız Otonom Oto Ekspertiz firmasından ayrıldıktan sonra oluşabilecek tamirat veya hasar/kusur bizim gözetimimizde gerçekleşmeyeceği için size verilecek ekspertiz raporunun herhangi bir garanti süresi yoktur.
Otonom Oto Ekspertiz işleminin resmi olarak bir garantisi olmamakla birlikte alıcı ile satıcı arasında herhangi bir güvensizlik olmaması için, araç bilir kişi nezdinde incelenip durumu raporlanır.

Ekspertiz Raporunu Ne Zaman Alabilirim?

Ekspertiz işleminiz tamamlandıktan hemen sonra ekspertiz  raporunuz size teslim edilecektir. Ayrıca mail adresinize de mail olarak sonucunuzu yollayabilmekteyiz.

Ekspertiz Yaptırmak Yasal Zorunluluk mu?

İkinci el otomobil alım satımlarında ekspertiz raporu ve garanti yasal zorunluluktur. Ekspertiz raporunun noter satışından hemen önce alınması gerekmektedir. 8 yaşından küçük ve 160.000 km altında olan ikinci el araçların TSE Onaylı Ekspertiz firmalarında ekspertiz hizmeti almaları gerekmektedir.

Ekspertiz sonucundan memnun kalmazsam ücret iadesi alabilir miyim?

Otonom Oto Ekspertiz olarak bağımsız ve tarafsız olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Aracın hasarlı veya arızalı çıkması durumunda ücret iadesi söz konusu olamaz. Satıcı ve alıcı karşılıklı anlaşarak ödemeyi gerçekleştirmelidir.

Otonom Oto Ekspertiz Çalışma Saatleriniz Nedir?

Çalışma Saatlerimiz haftaiçi ve cumartesi günleri 8.30 – 19.00 arası olup, pazar günleri için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
besiktasotoekspertizservisi
beyogluotoekspertiz
otoekspertizsisli
Adres
Şişli – Beyoğlu Şubemiz:

İnönü Mah, Dolapdere Cad. No:62, 34373

Beşiktaş Şubemiz:

Fulya Mah, Mehmetçik Cad. No:96, 34394

Bahçelievler Şubemiz:

Bahçelievler Mahallesi, Eski Londra Asf Cd No:77, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Çalışma Saatlerimiz
Her gün Hizmetinizdeyiz!
8:00 – 19:00
Otonom Oto Ekspertiz Tel
Şişli – Beyoğlu

0 (212) 231 91 92
0 (536) 442 67 45

Beşiktaş

0 (536) 442 67 45

Bahçelievler – Güngören

Randevu Talep Et

    Mesajı Gönderin
    Mesajı Gönderin

    Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/otonomek/public_html/wp-includes/plugin.php on line 430