BEŞİKTAŞ OTONOM OTO  EKSPERTİZ

İstanbul’un en gözde kentlerinden biri olan Beşiktaş semtimiz hem konut hem de işyeri açısından oldukça yoğun bir kalabalığa sahip. Her gün Beşiktaş semtine yolu düşen milyonlarca araba kullanıcısı aracını alıp satmadan önce Beşiktaş Otonom Oto Ekspertiz firmamıza uğrayarak aracının boya kaporta, mekanik, motor, beyin, fren, süspansiyon, tramer kaydı vb. kontrollerini yaptırarak TSE belgeli ve yetkili olan Beşiktaş şubemizden ekspertiz raporunu alıyor.

Araç alımlarında oldukça önemli bir hale gelen ve artık zorunlu olan oto ekspertiz son yıllarda önemini daha da artırdı. Aracın güncel değerinin belirlenmesi bu detaylı inceleme sonrasında ortaya çıkıyor. Beşiktaş Oto Ekspertiz ekibiyle konunun detayları hakkında görüşerek gerekli incelemeleri yaptırmadan araç satın almamanızı tavsiye ediyoruz.

Aracın fiyatında ucuzluktan daha çok temiz ve kazasız olmasına dikkat ettiğinizi çok iyi anlıyor ve sizlere bu konuda mağdur olmamanız için teknolojik ekipmanlarımız ile oto ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Beşiktaş Otonom Oto Ekspertiz ile aracınızın tüm hasar ve eksikleri tespit edilir ve mağduriyet yaşamanız engellenir.