HAKKIMIZDA

Neden Otonom Oto Ekspertiz?

Otonom Oto Ekspertiz; müşterilerine en doğru hizmeti verebilmek amacı ile son teknolojik makine ve sistemler kullanılarak sektördeki en bilgili ve güvenilir ustalarla çalışmaktadır. Kalite standartlarından asla ödün vermeyen Otonom Oto Ekspertiz ile araç ekspertizinizi güvenle yaptırabilirsiniz. İkinci el araç alım satımlarında aracınızı detaylı şekilde analiz ederek, sonuçları raporlayıp sizlere teslim etmekteyiz.
Oto ekspertiz muayenesi sırasında dileyen müşterilerimiz; üst kat lobimizde dinlenebilir, bar bölümümüzdeki ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Neden Gerekli?

İkinci el araç alımlarında, daha sonra yaşanacak herhangi bir sorunu önlemek ve satın alacağınız araç hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak amacı ile aracınızı mutlaka bir oto ekspertize göstermelisiniz. Kulaktan dolma bilgilere inanmak yerine, aracınızı deneyimli ustalar ve teknolojik aletlere bırakarak güvenilir sonuçlar elde edebilirsiniz. Boyasız, hasarsız, temiz araç diye belirtilen birçok aracın aslında öyle olmadığı ve kusurlu olduğu ekspertiz sonucu ortaya çıkmaktadır.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz;
Otonom Oto Ekspertiz, sektörünün en güvenilir, en kaliteli ve profesyonel hizmet veren ekspertiz firması olmayı kendine misyon edinmiştir. İkinci el araç alım satımında müşterilerine güven aşılayıp, onların memnuniyetini kazanmak birincil amacımızdır.

Vizyonumuz;
Otonom Oto Ekspertiz olarak vizyonumuz müşterilerimize daha erişilebilir olma amacı ile şubelerimizin sayısını arttırarak Türkiye’nin dört bir yanında sizlere kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaktır.

Oto Ekspertiz Muayenesi Randevu

Hemen Randevu Alabilirsiniz

0 (212) 231 91 92

0 (536) 442 67 1245

e-mail adresimiz : [email protected]

Randevu Talep Et!

    Mesajı Gönderin
    Mesajı Gönderin

    Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/otonomek/public_html/wp-includes/plugin.php on line 430