Sıkça Sorulan Sorular

Oto Ekspertiz Testi Yaptırmadan Araç Alabilir miyim?

Oto Ekspertiz Testi sonucunda araç hakkında detaylı analiz ile aracın her türlü eksiğini öğrenir. Sorunlu olan aksamlarını satıcı ile aranızda anlaşıp yaptırabilirsiniz. Böylece ileride karşınıza çıkacak sorunların önüne geçmiş olacaksınız.  Bayandan temiz, Hasar Kayıtsız, Motoru sorunsuz gibi size söylenen kulaktan dolma bilgilere inanmak yerine deneyimli eksperlerimizin analizleri sonucu araç hakkında net bilgilere sahip olacaksınız. Hasar kaydı yaptırılmadan sanayi içinde muayene olmuş araçların aslında söylenildiği gibi temiz olmadığını öğrenebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Sırasında Test Sürüşüne Katılabilir miyim?

Önceden belirtmeniz durumunda katılım gerçekleştirebilirsiniz. Fakat sadece alıcı veya satıcı tek başına test sürüşüne katılamamaktadır. Şeffaflık ilkemiz gereği alıcı ve satıcı birlikte test sürüşüne katılabilir.

2. El Araç Alımında Ekspertiz Raporu Garantisi Sağlıyor musunuz?

Ekspertiz işlemi sonrasında ekspertiz talebinde bulunan kişiye yazılı bir rapor sunulmaktadır. Rapor, aracınız hakkında detaylı bir analiz içerir. Aracınız Otonom Oto Ekspertiz firmasından ayrıldıktan sonra oluşabilecek tamirat veya hasar/kusur bizim gözetimimizde gerçekleşmeyeceği için size verilecek ekspertiz raporunun herhangi bir garanti süresi yoktur.
Otonom Oto Ekspertiz işleminin resmi olarak bir garantisi olmamakla birlikte alıcı ile satıcı arasında herhangi bir güvensizlik olmaması için, araç bilir kişi nezdinde incelenip durumu raporlanır.

Ekspertiz sonucundan memnun kalmazsam ücret iadesi alabilir miyim?

Otonom Oto Ekspertiz olarak bağımsız ve tarafsız olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Aracın hasarlı veya arızalı çıkması durumunda ücret iadesi söz konusu olamaz. Satıcı ve alıcı karşılıklı anlaşarak ödemeyi gerçekleştirmelidir.

Ekspertiz Raporunu Ne Zaman Alabilirim?

Ekspertiz işleminiz tamamlandıktan hemen sonra ekspertiz  raporunuz size teslim edilecektir. Ayrıca mail adresinize de mail olarak sonucunuzu yollayabilmekteyiz.

Otonom Oto Ekspertiz Çalışma Saatleriniz Nedir?

Çalışma Saatlerimiz haftaiçi ve cumartesi günleri 8.30 – 19.00 arası olup, pazar günleri için iletişime geçebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Muayenesi Randevu

Hemen Randevu Alabilirsiniz

0 (212) 231 91 92

0 (536) 442 67 1245

e-mail adresimiz : [email protected]

Randevu Talep Et!

    Mesajı Gönderin
    Mesajı Gönderin

    Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/otonomek/public_html/wp-includes/plugin.php on line 430